Новий чи бу агронавігатор. Переваги та недоліки

Категорії

новий чи бу агронавігатор

Відомо, що встановлений на трактор або комбайн агронавігатор вже з перших годин використання економить 15-20% коштів на ПММ, ЗЗР та заробітну плату. Прийнявши рішення про купівлю курсовказівника фермери зіштовхуються із дилемою - купувати відразу новий, чи зекономити кошти та купити бу агронавігатор. 
Розглянемо всі за і проти купівлі бу курсовказівників і чи варто їх купувати в перспективі довготривалого використання.

Переваги купівлі бу агронавігаторів

Аналіз запитів показав, що найбільшою популярністю користується бу навігація від відомих брендів Trimble, TeeJet, Claas, Leica, Hexagon та інш. Фермери, які розглядають навігацію від цих брендів в першу чергу спираються на їх популярність на надійність перевірену часом. 
Дійсно, купуючи агронавігацію від перевіреного світового бренду, навіть бувшу у використанні та не самої нової моделі є деяка впевненість, що вона ще довго прослужить і буде працювати із очікуваними від неї результатами. 

Із основних перваг бу агронавігації можна відмітити:

  • економія коштів
  • популярний перевірений виробник
  • якість від надійного бренду

Недоліки купівлі бу агронавігації

Не дивлячись на переваги, які дає купівля бу навігатора від відомого бренду, є багато ризиків, які пов’язані з цим рішенням.

1. Відсутність підтримки декількох супутникових систем

Деякі не звертають на це увагу, та рахують, що це дрібниця. Наприклад, популярний бу навігатор Trimble EZ 250, який почав випускатися ще у 2008 році та вже знятий із виробництва працює тільки на GPS сигналі, що значно обмежує його точність та географію застосування. Відповідно бу агронавігатори старих моделей мають меншу точність та надійність утримання сигналу ніж нові та сучасні.

2. Відсутність запасних частин на випадок ремонту

Експлуатація агронавігації зазвичай проходить в інтенсивному режимі із взаємодією на неї пилу, перепаду температур, вологи та вібрації. Купуючи курсовказівник, який вже експлуатувався не один рік є великий ризик, що він вийде швидко з ладу. Ремонт, особливо моделей які вже не випускаються, може обійтися занадто дорого, або взагалі буде неможливим через відсутність запасних частин.

3. Застаріле та неоновлюєме програмне забезпечення

Програмне забезпечення для агронавігатора не менш важливе ніж саме “залізо”. Практично всі бу моделі навігаторів не мають підтримки та оновлення ПЗ до сучасних версій. Відповідно є ризик, що вони взагалі перестануть з часом працювати, або не будуть підтримувати нових потрібних функцій.

4. Низька швидкість роботи.

Обладнання, яке почало випускатися багато років назад використовує застарілу елементу базу, яка призводить до “тормозів” у роботі, навігатор гріється і періодично самостійно вимикається.

Який навігатор на трактор купувати щоб він був не дорогий, сучасний та надійний

Серед прихильників бувших в експлуатації агронавігаторів є думка, що нова навігація дуже дорога, а та, що дешевше буде гірша за бу. Проте, це не так. Якщо проаналізувати модельний ряд бу та нових якісних курсовказівників по характеристикам та цінам, то можна знайти цілком пристойні нові моделі, які будуть або дешевші, або в тому ж ціновому діапазоні.

Саме керуючись такими принципами ми розробляли свою лінійку агронавігації Геотрек, яка включає як професійні сучасні моделі, так і більш дешеві - бюджетні. Головним принципом є те, що точність водіння та функціональні можливості всіх наших моделей, не залежно від ціни, відповідають професійній. Відмінність є тільки в деяких додаткових опціях, наприклад, покращеному пило- та вологозахисту. Таким чином, купуючи навіть бюджетний комплект агронавігації, як Geotrack Lite ви отримуєте сучасні функціональні можливості, точність на рівні 10-15 см від ряду до ряду на безкоштовному сигналі та сучасний додаток для паралельного водіння Геотрек EVO на базі сучасної ОС Android.
На відміну від старих бу моделей агронавігації, наша агронавігація постійно оновлюється, підтримує всі відомі супутникові системи та швидко працює.

Відповідно, можна зробити висновок, що зупинившись на правильному виробнику навігації цілком реально придбати відразу новий агронавігатор без додаткових ризиків, які пов’язані із купівлею бу, та при цьому не переплатити.

( 7 )
Рекомендовані товари

Комплект агронавігації Геотрек Lite створений на базі дисплея Samsung 8,7 дюймів, програмного забезпечення geotrack та приймача GM SMART. Приймач GM SMART має спеціальний програмний фільтр згладжування координат, який був розроблен для використання у сільському господарстві. Завдяки фільтру згладжування забезпечується висока точність паралельного водіння. Приймач має 335 каналів для роботи з усіма доступними супутниковими системами: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, SBAS. Забезпечує точність паралельного водіння, на рівні 15 см від ряду до ряду.

Комплект агронавігації Геотрек Lite створений на базі дисплея Samsung 8,7 дюймів, програмного забезпечення geotrack та приймача GM PRO. Приймач GM PRO має спеціальний програмний фільтр для згладжування координат, який був розроблен для використання у сільському господарстві. Завдяки фільтру згладжування забезпечується висока точність паралельного водіння. Приймач має 335 каналів для роботи з усіма доступними супутниковими системами: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, SBAS. Забезпечує точність паралельного водіння, на рівні 15 см від ряду до ряду.

Комплект агронавігації ГеоТрек Експлорер PLUS - нова розробка компанії ГеоМетр з програмним забезпеченням серії EVOLUTION, що забезпечує точність паралельного водіння на рівні 15 см від ряду до ряду, та можливістю підключення до RTK і отримання точності в 1-3 см. Дисплей ГеоТрек Експлорер PLUS має покращенні технічні характеристики, та готовий до стабільної роботи для обробки великих площ. 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*