Виробництво та R&D

Виробнича база компанії - фундамент нашої діяльності. Завдяки налагодженому процесу збирання, тестування та передпродажної підготовки ми можемо виконати замовлення клієнтів із значними запитами на наше обладнання.

Процес збирання пристроїв відбувається під контролем провідного інженера та технічних спеціалістів. Сучасне діагностичне обладнання допомагає у виявленні недоліків під час виробницва та усунення їх на ранньому етапі, тому якість кожного пристрою, який отримує наш клієнт - гарантована. Виробнича лінія оснащена на найвищому рівні та частково автоматизована, що збільшує продуктивність рутинних операцій і дозволяє збирати сотні одиниць продукції за зміну.

Кожен пристрій «проходить» через ланку тестування, де перевіряється як загальна його функціональна здатність до роботи, так і проводяться тести в робочих режимах, приближених до реальних умов. Поетапне тестування в подальшому гарантує довготривалу та надійну роботу наших пристроїв.

Завершальний етап виробництва - передпродажна підготовка продукції. Ми ретельно підійшли до цього процесу, так як вважаємо, що пристрій повинен не тільки виконувати своє пряме функціональне призначення, але і бути зручним у використанні та мати привабливий зовнішній вигляд. Уся наша продукція комплектується додатковими аксесуарами, які допомагають у роботі.

Виробництво агронавігації та GNSS систем обміру полів

R&D департамент - підрозділ де наші нові ідеї та слушні пропозиції від клієнтів втілюються у життя. Спеціалісти департаменту відслідковують тенденції на світовому ринку застосування пристроїв нашого напрямку діяльності, а також збирають пропозиції від клієнтів щодо удосконалення. Результатом даної роботи є створення нових моделей та форм-факторів із кращими технічними та технологічними параметрами. 
Окремий напрямок R&D - розробка нових версій додатків, над яким працює професійна група програмістів, що додають нові функції, випускають оновлення, та підтримують існуючі версії додатків.
Завдяки розвитку R&D напрямку наші клієнти користуються продуктами світової якості із найбільш сучасним обладнанням та програмним забезпеченням.

Розробка приладів для агронавігації та обміру полів