Ремонт

Ремонт GPS/GNSS обладнання - одна із багатьох сервісних послуг, яку надає наша компанія. 
Ми проводимо гарантійний та постгарантійний ремонт обладнання усім нашим клієнтам не залежно від термінів його придбання.

Порядок виконання ремонту

У випадку виявлення проблем у функціонуванні вашого пристрою ви повинні звернутися до нашого сервісного центру по контактним даним вказаним у гарантійному талоні, або в розділі контакти на нашому сайті.
В залежності від складності проблеми сервісний інженер приймає рішення або про відправлення приладу в наш офіс, або надасть консультації щодо самостійного вирішення, якщо це можливо.

У випадку ремонту приладу у нашому сервісному центрі клієнт повинен зручним способом направити його за адресою яку надасть сервісний інженер у повній комплектації разом документами (гарантійних талон, товарний чи касовий чек та інші).

Після отримання пристрою та виявлення причини проблеми нашим спеціалістами вирішується питання щодо ремонту, чи заміни пристрою на новий.

Якщо пристрій знаходиться на гарантійному обслуговувані, а проблема виникла із причини заводського браку - ремонт або заміна на новий пристрій відбувається безкоштовно. Транспортні витрати на пересилання пристроїв по території України за рахунок нашої компанії.

Для обладнання FJ Dynamics, яке заходиться на гарантійному обслуговуванні, проводиться повна заміна вузлів, які вийшли із ладу, на нові.

У випадку постгарантійного ремонту, або виникнення не гарантійного випадку, усі витрати на ремонт, придбання нового пристрою та транспортні витрати оплачуються клієнтом.

Компанія має право надавати знижки або спеціальні умови на ремонті роботи окремим клієнтам не залежно від виду ремонту.

Терміни виконання ремонту

Терміни виконання ремонту залежать від складності проблеми. Завдяки професійним сервісним інженерам та постійній наявності на складі запасних частин ми намагаємося якнайшвидше вирішити проблему. В середньому терміни ремонту не перевищують 3-5 робочих днів. У деяких випадках, на час ремонту ми надаємо підмінний пристрій, щоб клієнти могли продовжувати свій виробничий процес поки їз девайс знаходиться в ремонті.