Гарантійне обслуговування

Ми надаємо гарантійне обслуговування на все обладнання нашого виробництва та інших торгових марок дилерами яких ми є.

Гарантійні зобов’язання закріплені офіційним гарантійним талоном виробника із датою продажу, серійним номером пристрою, підписом, печаткою продавця і терміном дії гарантії.

На більшість приладів, які випускаються під нашою торговою маркою, гарантійний термін складає 12 міс. з дати продажу.

На комплекти обладнання в яких використовуються як складові самодостатні пристрої інших виробників (планшети, смартфони) надається окрема гарантія виробника від постачальника даного пристрою. У випадку виникнення проблем із таким пристроєм клієнт може звернутися до нашої компанії на його заміну чи ремонт, або зробити це самостійно зв’язавшись безпосередньо із постачальником цього пристрою. У випадку виникнення непорозумінь, щодо гарантійних зобов’язань постачальника ми сприяємо якнайшвидшому вирішенню даного питання. Для самостійного звернення до постачальника девайсу клієнт повинен надати йому чек та гарантійний талон на даний пристрій (надається нами при купівлі комплекту обладнання).

Згідно вимог «Закону України про захист прав споживачів» клієнт може повернути придбаний товар протягом 14 днів із дня купівлі не залежно від причин, які його не влаштували. Прилад не повинен мати пошкодженого пакування та слідів використання.

Правила встановлення гарантійного випадку

Гарантійний випадок встановлюється на основі технічної та візуальної експертизи, яка проводиться відділом сервісу нашої компанії. На основі чого складається акт. Якщо клієнт не згоден із висновком акту, що не підтверджує гарантійний випадок він може звернутися у будь-яку іншу сертифіковану організацію для отримання незалежної експертизи.

Компанія має право відмовити у гарантійному обслуговуванні пристрою, якщо пристрій експлуатувався із порушенням правил зазначених в інструкції з експлуатації, або проводив самостійний ремонт без узгодження із нашим технічним спеціалістом. Повний перелік негарантійних випадків вказано у офіційному гарантійному талоні до обладнання.

Ознайомитись із порядком та термінами ремонту обладнання за гарантійним випадком можна в розділі Ремонт.