Навчання та консультації

Ми зацікавлені, щоб клієнти максимально якісно та повноцінно користувалися можливостями нашого обладнання і використовували їх на практиці в своїй діяльності. Для цього ми розробили програму навчання клієнтів ефективному використанню функціональних можливостей наших пристроїв і розширення знань в області технологій точного землеробства та супутникового позиціонування.

Організація навчання

Програма розроблена як для нових клієнтів, так і для тих, хто вже деякий час користується нашим обладнанням і хоче отримати додаткові знання по новим функціям та методології використання GNSS приладів. Клієнти можуть пройти навчання на базі нашого тренінгового центру в офісі компанії або запросити наших спеціалістів до себе. В деяких випадках наші спеціалісти роблять самостійні виїзди в господарства для навчання роботі безпосередньо в полі і демонстрації можливостей обладнання на практиці.

Додатково для клієнтів періодично проводимо семінари та онлайн вебінари де «заглиблюємося» у роботу тих чи інших функцій і клієнти можуть отримати нові знання для їх ефективного використання у роботі. Підписуйтесь на наші соціальні мережі в Facebook та Instagram, де ми анонсуємо наші онлайн заходи, а також Youtube канал, де зібрано багато навчальних відоматеріалів для самостійного вивчення.

Крім того, наші спеціалісти приймають участь в профільних конференціях та проводять відкриті лекції і практичні заняття у ВУЗах партнерах. Студенти можуть ознайомитись не тільки із сучасним обладнанням, а і дізнатися тренди в новітніх технологіях точного землеробства та супутникового позиціонування.

Вартість навчання

Базове індивідуальне навчання для усіх клієнтів проводиться безкоштовно. При необхідності проведення групових занять по ініціативі клієнтів організаційні та фінансові деталі обговорюються індивідуально.
Телефоні та онлайн консультації проводяться безкоштовно.

Для подачі заявок на групове або індивідуальне навчання зв’яжіться із нами за телефонами вказаними в розділі Контакти або іншим зручним для вас способом.