Умови повернення товару

Відповідно до «Закону України про захист прав споживачів» обмін або повернення товару належної якості може здійснюватися протягом 14 днів з дня придбання, за таких умов:

  • товар має недоліки, які унеможливлюють його використання;
  • товар чи виріб не був в експлуатації;
  • було виявлено явний брак заводу-виробника;
  • збережено упаковку, комплектність, товарний вигляд;
  • наявність у покупця товарного чека (товарної/транспортної накладної, касового чека).

У разі відсутності подібного товару на складі ми повернемо оплачену покупцем суму або запропонуємо обмін на інший товар.
З будь-яких питань гарантійного обслуговування або експлуатації та зберігання товару ви можете звернутися безпосередньо до нашої компанії за телефонами або ел. адресою вказаною в розділі Контакти.

В обов'язковому порядку перевірте укомплектованість вашого замовлення перед тим, як заберете товар на складі або кур'єра (відповідність замовленої моделі, забарвлення, кількість, комплектацію тощо). Усі скарги щодо неправильної укомплектованості або будь-якій іншій невідповідності вашого замовлення приймаються до придбання (отримання) товару від кур'єра або отримання на складі транспортної компанії.

Якщо під час огляду вантажу було виявлено дефекти чи невідповідності, необхідно оформити відмову від вантажу із зазначенням причини відмови.

Компанія залишає за собою право не розглядати звернення та претензії у випадках, коли дефекти, пошкодження та не відповідності, що не стосуються гарантійних, виявлені після того, як вантаж був забраний у кур'єра або з відділення транспортної компанії.