Сусідські війни: без GPS навігації ніяк?

Категорії

Досі трапляється, що реальні межі між ділянками сусідів існують суто в технічній документації, а заміри на самій ділянці ніколи не позначались. Іноді один сусід міг встигнути укласти Державний акт на право приватної власності на землю, а інші землевласники ще не встигли як слід оформити документацію. Це призводить до затяжних конфліктів та пересудів. Поширений випадок, коли під час обробки землі одна зі сторін могла заволодіти частиною господарських угідь сусіда.

Що робити?

1. Якщо конфлікт не вирішено, а правопорушення триває, потрібно звернутись з письмовою заявою до органу місцевого самоврядування (міська, сільська або селищна рада) та органи виконавчої влади з питань земельних ресурсів, отримати їхні висновки щодо порушення права. Потім можна звернутись до суду.

2. Щоб не було конфліктів варто встановити межові знаки на кордонах земельної ділянки. Встановити прикордонні лінії ділянки можна і самостійно. Слід врахувати, що ділянка не завжди має правильну геометричну форму і визначити межі на місцевості буде дуже складно.

В цьому вам допоможе прилад ГеоМетр з зовнішнім приймачем, який з достовірною точністю визначить межі ділянок, місця межових знаків і площу на потрібних координатах.

Але пам’ятайте про законність: власники землі зобов’язані встановлювати межі між земельними ділянками з відома іншої сторони та з письмового дозволу місцевої громади.

( 5 )
Рекомендовані товари

Мультичастотний GNSS комплект GM SMART M. Приймач має 965 каналів, та приймає сигнал від супутникових систем GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, IRNSS. Призначений для виконання геодезичних робіт, таких як: винесення в натуру, визначення чітких меж ділянок, межування, вимір площі полів, розбивка точок, розбивка ліній, ГІС-зйомка, розбивка дороги, вимір діаметра, розбивка ухилу, зйомка ЛЕП, Винос ЖД, Контроль висоти і інші функції. Геодезичний комплект поставляється в герметичній протиударній валізі.

Спеціальний комплект для позиціювання з сантиметровою точністю RTK та отримання високоточних координат. Комплект складається з двочастотного GNSS приймача GM RTK, захищенного смартфону із встановленим ПЗ для геодезичних робіт 

Компанія ГеоМетр представляє топовий GNSS приймач N3 з вбудованим IMU від компанії SINO GNSS. Новий приймач N3 має 1198 каналів зв'язку з супутниками. Працює з усіма супутниковими системами: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, IRNSS і може працювати в будь-якій країні світу.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*