Геометр та програма Агроліга від компанії Syngenta

Категорії

"Агроліга" - це ексклюзивна програма для клієнтів компанії "Сингента", які бажають отримувати винагороди за те, що вони надають перевагу і залишаються постійними партнерами компанії "Сингента".

"Сингента" щиро вдячна тим, хто працює з компанією, і дарує додаткові бали за тривалі взаємовідносини та зростання! Що довше й плідніше ви співпрацюєте з компанією "Сингента", то більше балів і додаткових переваг ви отримуєте! Ваш рівень учасника зростатиме, а спектр технічних сервісів, які ви можете замовити, розширюватиметься.

Програма лояльності "АгроЛіга" стане важливим інструментом для ефективної взаємокорисної співпраці, професійного зростання і розвитку взаємовигідних довготермінових стосунків. Компанія "Сингента" готова допомагати вам в усьому для отримання високих врожаїв — забезпечувати детальною інформацією, консультаціями висококласних експертів, послугами діагностичних лабораторій.

Спеціально для вас, ГеоМетр Україна підібрала найбільш цікаве обладнання, яке можна придбати за допомогою сертифікатів від "Syngenta", що допоможуть у вашому бізнесі. Співпрацюйте, з «Сингента» та отримуйте тільки краще обладнання за програмою лояльності «Агроліга».

Syngenta Агроліга

( 24 )
Рекомендовані товари

Комплект: додаток geometer (ОС Андроїд) для вимірювання площі поля із захищенним смартфоном та приймачем GM Spike (SBAS). Зовнішній приймач з антеною використовується для покращення точності позиціонування та поліпшення чутливості і якості GPS/GNSS сигналу.  

 

Одночастотний комплект з дециметровою точністю на безкоштовному супутниковому сигналі, та з можливістю отримання точності RTK L1. Комплект складається із захищеного смартфона з встановленим фірмовим програмним забезпеченням geometer і GNSS приймача GM Smart, який інтегрується зі смартфоном за допомогою бездротового модуля зв'язку Bluetooth.

Комплект агронавігації ГеоТрек Експлорер PLUS - нова розробка компанії ГеоМетр з програмним забезпеченням серії EVOLUTION, що забезпечує точність паралельного водіння на рівні 15 см від ряду до ряду, та можливістю підключення до RTK і отримання точності в 1-3 см. Дисплей ГеоТрек Експлорер PLUS має покращенні технічні характеристики, та готовий до стабільної роботи для обробки великих площ. 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*