Максимальна точність і продуктивність: обладнання RTK у будівництві трубопроводів

Категорії
Зміст
  1. Чому варто вибрати приймач RTK для будівництва трубопроводу?
  2. Представляємо GNSS-приймач Walker RTK
  3. Розкриття потенціалу Walker RTK
  4. MAPIOS: Новий підхід в управлінні робочими процесами

У будівництві трубопроводів точність і ефективність є вирішальними для успішного виконання проекту. Будівельні компанії, які надають послуги з прокладання трубопроводів, постійно шукають інноваційні рішення для оптимізації робочих процесів, зниження витрат і підвищення точності. Компанія Геометр Інтернешнл представляє революційний GNSS приймач Walker RTK, який ідеально підходить для таких завдань. 

Завдяки компактному розміру, доступності та винятковій продуктивності Walker RTK є ідеальним компаньйоном для прокладання трубопроводів. У цій статті ми розглянемо переваги використання приймача RTK під час прокладання трубопроводів і виділимо ключові особливості Walker RTK, які роблять його безцінним інструментом для будівельних компаній.

Чому варто вибрати приймач RTK для будівництва трубопроводу?

Коли справа доходить до будівництва трубопроводів, використання RTK-приймачів пропонує неперевершені переваги. На відміну від традиційних ручних методів, приймач RTK надає точну інформацію про позиціонування в реальному часі, дозволяючи будівельним бригадам точно вирівнювати та легко прокладати труби. Впроваджуючи технологію RTK у свою діяльність, будівельні компанії можуть значно підвищити ефективність проекту, скоротити кількість повторних робіт і підвищити загальну продуктивність.

Представляємо GNSS-приймач Walker RTK

GNSS приймач Walker RTK — це компактне та економічне рішення, яке ідеально підходить для завдань прокладання трубопроводів. Його невеликий розмір і легка конструкція дозволяють легко переносити та легко інтегрувати його в існуючі робочі процеси. Сьогодні Walker RTK залишається одним із найдоступніших RTK-приймачів і виправдано корисним завдяки своїй трубчастій конструкції. Ви можете використовувати будь-який телефон Android зі спеціалізованим програмним забезпеченням SurPad для виконання будь-яких найскладніших проектів.

Завдяки розширеним можливостям GNSS, одночасній обробці супутникових сигналів GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU і технології позиціонування на двох частотах L1/L2 цей приймач забезпечує точність позиціонування на рівні сантиметра, забезпечуючи точне вирівнювання труби та її висоту.

Розкриття потенціалу Walker RTK

Основні переваги використання Walker RTK: висока точність і низька ціна. GNSS приймач Walker RTK має відносно низьку вартість, і стає доступним для покупки та використання в нових галузях. Тепер вам не потрібно вкладати десятки тисяч євро в забезпечення високої точності на будівельному майданчику, а достатньо придбати кілька комплектів RTK і підписку на корекцію GNSS.

Покращена точність призводить до зменшення кількості повторних робіт і втрати матеріалу, що призводить до значної економії коштів. Ефективність, отримана від інформації про позиціонування в реальному часі, дозволяє оптимізувати робочі процеси та швидше завершити проект. Завдяки Walker RTK будівельні компанії можуть підвищити свою репутацію у виконанні високоякісних і своєчасних проектів, що сприяє підвищенню рівня задоволеності клієнтів і конкурентоспроможності на ринку.

Walker RTK з його компактною конструкцією, винятковою продуктивністю та економічною ефективністю є ідеальним вибором для професіоналів-будівельників, які прагнуть покращити свої проекти будівництва трубопроводів. Інвестуйте в Walker RTK сьогодні та відкрийте нову еру точності, ефективності та успіху в будівництві трубопроводів.

MAPIOS: Новий підхід в управлінні робочими процесами

Разом із високоточною технологією RTK компанія Геометр Інтернешнл пропонує нові підходи до робочих процесів. Разом з приймачем Walker RTK доречно використовувати онлайн-платформу, завдяки якій вся робота відображається онлайн в реальному часі, координується та управляється з офісу. Зібрану інформацію з будівельного майданчика можна перенести в існуюче програмне забезпечення або ви можете використовувати онлайн-платформу MAPIOS, яку можна адаптувати до потреб вашого підприємства.

Платформа MAPIOS доступна в кількох версіях:

  • хмарний доступ за підпискою для приватного використання (SaaS),
  • хмарний доступ для компаній на основі оплати за користувача (SaaS),
  • корпоративний доступ на внутрішніх серверах компанії (Private server).

За допомогою онлайн-платформи керівники проектів можуть створювати плани нових трубопроводів, а також контролювати хід робіт. Крім того, інформація про траси трубопроводів зберігається в базі даних, доступна для експорту у файли та використання як під час будівництва, так і для подальшого обслуговування.

Завдяки онлайн-платформі MAPIOS співпраця між командами на місцях і офісом стає безперебійною. Персонал на місцях може оновлювати свій прогрес, ділитися даними, додавати зображення та повідомляти про будь-які проблеми безпосередньо через платформу, забезпечуючи ефективний зв’язок і усуваючи затримки в обміні інформацією. Така налагоджена співпраця зводить до мінімуму непорозуміння та сприяє єдиному підходу до будівництва трубопроводу.

Поєднання приймача Walker RTK і онлайн-платформи оптимізує робочі процеси, що призводить до підвищення загальної ефективності. Інтеграція даних у режимі реального часу з приймача Walker RTK безпосередньо в онлайн-платформу позбавляє від необхідності ручного введення даних, зменшуючи ризик помилок і економлячи дорогоцінний час. Виїзні бригади можуть швидко отримати доступ до останніх проектних планів, вимірювань та інструкцій, що сприяє більш плавній роботі та підвищенню продуктивності.

Використовуючи онлайн-платформу MAPIOS, будівельні компанії можуть підтримувати цілісність і безпеку даних. Платформа надійно зберігає всю пов’язану з проектом інформацію, забезпечуючи захист даних від втрати або несанкціонованого доступу. Це безпечне середовище забезпечує спокій і дотримання правил захисту даних.

( 3 )
Рекомендовані товари

Компактний і простий у використанні ідеальний інструмент для 3D-зйомки оглядових люків, тротуарів, бордюрів, сходинок, елементів ландшафту, а також картування траншей та підземних комунікацій електричних, газових, водопровідних і каналізаційних мереж.

Walker RTK з професійним геодезичним мобільним додатком SurPAD - це ідеальний комплект для геодезичної зйомки, а також для 3D-зйомки оглядових люків, тротуарів, бордюрів, сходинок, елементів ландшафту, а також картування траншей та підземних комунікацій електричних, газових, водопровідних і каналізаційних мереж. 

Мультичастотний GNSS L1, L2, L5 приймач GM PRO 2-го покоління для професійного використання. Приймач має 965 каналів зв'язку з супутниками. Працює з усіма супутниковими системами: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, IRNSS і може працювати в будь-якій країні світу. Розроблений для професійного використання в геодезії, сільському господарстві, лісовому господарстві, ландшафтному дизайні та інших сферах промисловості, де важлива висока точність. 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*