Максимальна ефективність із геодезичним приймачем GEORA GNSS RTK

Категорії
Зміст
  1. Прорив у точності GNSS RTK: компенсація нахилу IMU
  2. Створено для роботи: довговічність і портативність
  3. Неперевершена GNSS продуктивність: повне супутникове покриття
  4. Трансформація розмежування земель: приклад продуктивності

У динамічній сфері геодезії поява приймача GEORA GNSS RTK, оснащеного інерціальним вимірювальним модулем (IMU), започаткувала нову еру ефективності та зручності. Цей революційний інструмент розроблено для задоволення сучасних вимог точності та швидкості, особливо при зйомці земельних ділянок для цілей розмежування та приватизації. Його здатність компенсувати нахили та безперебійну роботу в складних місцях кардинально змінює підхід геодезистів до своїх завдань.

Прорив у точності GNSS RTK: компенсація нахилу IMU

Технологія компенсації нахилу IMU приймача GEORA GNSS RTK кардинально змінює ситуацію. Традиційно для досягнення високої точності вимірювання геодезична віха мала бути точно у вертикальному положенні, що важко виконати на нерівній місцевості або місцевості з перешкодами. Однак приймач GEORA дозволяє збирати точні дані під кутами, роблячи можливим захоплення точних точок без необхідності ідеального вирівнювання. Ця функція значно прискорює процес зйомки на ділянках, де перешкоди або місцевість раніше сповільнювали б роботу.

Створено для роботи: довговічність і портативність

Приймач GEORA вагою всього 220 грамів не тільки портативний, але й надзвичайно міцний. Його конструкція включає в себе герметичний, ударостійкий корпус, який витримує падіння з висоти 1,6 метра, гарантуючи, що він здатний впоратися з важкими польовими роботами. Ця комбінація легкої конструкції та міцності робить його незамінним інструментом для геодезистів, які часто опиняються у складних зовнішніх умовах.

Неперевершена GNSS продуктивність: повне супутникове покриття

Незважаючи на компактні розміри, приймач GEORA може похвалитися високопродуктивною платою з 1408 каналами. Це гарантує, що він може обробляти сигнали з усіх супутникових систем у всіх діапазонах частот, пропонуючи повне глобальне покриття. Така можливість гарантує, що геодезисти матимуть доступ до найбільш точних і надійних даних, незалежно від того, куди їх заведе робота.

Трансформація розмежування земель: приклад продуктивності

Переконливим свідченням ефективності приймача GEORA є його використання компанією, яка займається розмежуванням та приватизацією землі. Перш ніж інтегрувати приймач GEORA у свою діяльність, компанія зіткнулася зі значними труднощами щодо точної та ефективної зйомки земельних ділянок, особливо у важкодоступних районах або із різноманітним рельєфом. Ці проблеми часто призводили до подовження термінів реалізації проекту та збільшення витрат.

Придбання приймача GEORA ознаменувало кардинальний поворот у геодезичних операціях компанії. Компенсація нахилу IMU дозволила геодезистам швидко й точно збирати дані на раніше недоступних ділянках, спрощуючи процеси розмежування та приватизації землі. Підвищена ефективність і точність призвели до значного підвищення продуктивності, дозволивши компанії швидше завершувати проекти, зменшувати операційні витрати та підвищувати рівень задоволеності клієнтів.

Приймач GEORA GNSS RTK з IMU є значним прогресом у технології геодезії. Його інноваційна компенсація нахилу в поєднанні з його легкою, довговічною конструкцією та потужними можливостями супутникової обробки пропонує геодезистам безпрецедентний рівень зручності та ефективності. Як показує його вплив на розмежування землі та проекти приватизації, приймач GEORA встановлює нові стандарти в цій галузі, дозволяючи професіоналам вирішувати складні геодезичні завдання з впевненістю та точністю.

( 4 )
Рекомендовані товари
( 26 )
0,00 грн
78 975,00 грн

GNSS RTK приймач GEORA є дуже компактний та легкий геодезичний GNSS-пристрій. Він має герметичний та удароміцний корпус та витримує падіння з висоти 1,6 метрів

Телескопічна віха TS180, виконана з алюмінію, легка і міцна у використанні. Віха має стандартне різьблення 5/8" для використання з легкими GNSS приймачами. Верхня секція віхи оснащена неопреновою накладкою з пінистого матеріалу, що дозволяє комфортно працювати в холодну пору року.

Універсальний алюмінієвий тримач, призначений для кріплення смартфону для використання на геодезичній віхі або тринозі.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*