Інтерактивна карта українських систем координат

Категорії

Шановні відвідувачі!

Ми раді повідомити вам про запуск нової інтерактивної карти українських систем координат на нашому сайті. Цей інструмент створений для того, щоб допомогти вам легко визначати, в якій зоні ви знаходитеся, використовуючи будь-який пристрій RTK.

Що пропонує наша інтерактивна карта українських систем координат?
  • Підтримка різних систем координат: УСК-2000, МСК, СК-63.
  • Інтуїтивне управління: Ви можете включати та виключати відображення різних зон за допомогою зручних чекбоксів.
  • Геолокація: Використовуйте геолокацію вашого пристрою для визначення вашого точного положення на карті.
  • Автоматичне визначення зон: При активації геолокації ви побачите повідомлення про те, в зоні дії яких систем координат ви знаходитеся.
  • Центральний маркер: Завжди показує координати центральної точки карти.
Як працює карта українських систем координат?
  • Перейдіть на сторінку з інтерактивною картою.
  • Використовуйте меню праворуч для включення або виключення відображення зон УСК-2000, МСК, СК-63.
  • Натисніть на іконку геолокації внизу праворуч, щоб дозволити використання вашої геолокації.
  • Карта автоматично визначить ваше місцезнаходження та покаже, в яких зонах ви знаходитеся.
Чому це важливо?

Інтерактивна карта допоможе вам швидко і зручно визначити, в якій зоні координат ви працюєте, що є надзвичайно корисним для геодезистів, картографів, інженерів та всіх, хто працює з географічними даними.

Відвідайте нашу нову Інтерактивну карту українських систем координат за цим посиланням і скористайтеся всіма її перевагами!

( 1 )
Рекомендовані товари
( 45 )
0,00 грн
79 750,00 грн

GNSS RTK приймач GEORA є дуже компактний та легкий геодезичний GNSS-пристрій. Він має герметичний та удароміцний корпус та витримує падіння з висоти 1,6 метрів

Геодезичний мультичастотний GNSS комплект GM PRO L KIT. Приймач має 965 каналів, та приймає сигнал від супутникових систем GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, IRNSS. Призначений для виконання геодезичних робіт, таких як: винесення в натуру, визначення чітких меж ділянок, межування, вимір площі полів, розбивка точок, розбивка ліній, ГІС-зйомка, розбивка дороги, вимір діаметра, розбивка ухилу, зйомка ЛЕП, Винос ЖД, Контроль висоти і інші функції. Геодезичний комплект поставляється в герметичній протиударній валізі.

Walker RTK з професійним геодезичним мобільним додатком SurPAD - це ідеальний комплект для геодезичної зйомки, а також для 3D-зйомки оглядових люків, тротуарів, бордюрів, сходинок, елементів ландшафту, а також картування траншей та підземних комунікацій електричних, газових, водопровідних і каналізаційних мереж. 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*