Співробітництво з компаніями

Ми пропонуємо співпрацю на взаємовигідних умовах для приватних підприємців та компаній, що працюють із сферою агробізнесу, GPS вимірювань та інших галузей, які шукають спосіб диверсифікії бізнесу або розширення своїх торгових пропозицій.

Товарні пропозиції для партнерів

  1. Програмне забезпечення geometer SCOUT для вимірювання площі, відстані, позначки важливих місць. Розширені можливості для редагування об'єктів. Робота з приймачами по Bluetooth, робота з професійним RTK обладнанням. Обмін даними з хмарним сховищем.
  2. Програмне забезпечення geotrack для паралельного керування. Простий спосіб створення власної системи агронавігації, в якій є всі необхідні функції та режими роботи. Обробка полів з високою точністю – запорука економічної ефективності.
  3. Комплект агронавігації geotrack explorer plus для сільського господарства. Фірмовий комплект із високоякісними комплектуючими для успішної роботи в полі. Повністю герметичний монітор, вбудоване програмне забезпечення geotrack, док-станція для підключення додаткових пристроїв, кріплення RAM. Можливість використання комп'ютера обприскувача для автоматичного керування секціями обприскувача.
  4. Високоточні GNSS приймачі для роботи з мобільними додатками та контролерами різних виробників, які підходять для будь-яких галузей: сільське господарство, лісове господарство, будівництво, ландшафтний дизайн, геодезія, комунальне господарство, підприємства газової та нафтовидобутку, поліція та безпека у містах.
  5. Базові станції для роботи з RTK приймачами, а також серверне програмне забезпечення для побудови мережі базових станцій та створення покриття у регіоні чи всій країні.

Підтримка партнерів

Наша команда експертів надає партнерам повну інформаційну підтримку яка включає навчання, технічну підтримку, а також надання маркетингових матеріалів та проведення активностей.

Фінансові умови співпраці

З кожним із партнерів ми працюємо за індивідуальними договірними домовленностями, які включають відсоток знижки (партнерську ціну), умови поставки та відвантаження продукції, умови оплати за продукцію. 
Умови співпраці в першу чергу залежать від об’ємів продажів партнером, якості роботи із клієнтами нашої продукції та терміном співпраці із нами.