GNSS приймач Walker RTK та аналоги. Чому наше рішення краще?

Категорії

walker rtk переваги

Очікування споживачів на легкі, компактні портативні GNSS/RTK девайси триває вже не один рік. Проте, до недавнього часу вони стримувались відсутністю відповідного “заліза”, а використання обмежувалось лише великогабаритними професійними пристроями. На сьогодні, ситуація суттєво змінюється і ринок компактних GNSS/RTK приладів наразі перебуває в фазі активного зростання. Практичне застосування портативних та легких GNSS/RTK девайсів знаходить все більше галузей, навіть тих, де раніше це було не можливо.
Портативні GNSS/RTK приймачі та комплекти - ідеальне рішення для робітників “в полі” які виконують роботу на виїзді. Простота у використанні таких пристроїв, що буквально керуються однією кнопкою, дозволяє значно знизити поріг вимог до користувача.

Існуючі типи компактних GNSS/RTK приймачів

На даний час ринок даних пристроїв знаходиться на стадії бурхливого росту і кожен виробник пропонує своє бачення дизайну портативного RTK приймача. Частина із них орієнтується на вузьку цільову аудиторію і намагається зробити пристрій тільки під неї, інші - розробляють універсальну конструкцію, яка з великою ймовірністю підійде будь-кому хто зацікавлений у купівлі компактного GNSS/RTK девайса.

Наприклад, компанія SXBlue створила своє рішення на базі 8ми дюймового планшету із RTK модулем та Helix антеною, яке позиціонується як пристрій для збирання даних. Це рішення можна вважати спеціалізованим, так як RTK модуль вбудовано безпосередньо у планшет і користувач не має можливості замінити його наприклад, на більш компактний смартфон, чи інший пристрій. Моноблочна конструкція, яка об’єднує контролер та RTK модуль у одному девайсі також створює додаткові ризики в плані надійності. Якщо планшет вийшов з ладу, то скористатися RTK без його повної заміни не можливо.

Ще одним прикладом подібного рішення є планшет  LT700H Rugged RTK від британської компанії RTKF. Як і рішення від SXBlue він має моноблочну конструкцію на базі планшету із програмним забезпеченням для точного землеробства.

Іншим напрямком є створення невеликих пристроїв RTK кишенькового формату, який дійсно завдяки малим габаритам може поміститися у кишеню одягу. За приклад таких рішень можна взяти пристрій xML2 від шведського виробника Carlson. Це компактний пристрій на базі Helix антени із підтримкою високоточної координатної зйомки в режимі RTK. Може інтегруватися із будь-яким захищеним смартфоном. Подібне, компактне рішення під назвою Reach RX також планує представити компанія Emlid. Це стильний девайс в волого- пилозахищеному корпусі із невеликими габаритами. 

Кишенькові формати пристроїв легкі, компактні, проте не завжди зручні під час роботи. Смартфон або планшет не мають загального кріплення з приймачем, що іноді потребує задіяння обидвох рук під час роботи, а це нівелює зручність використання для “польових” робітників.

Чим рішення Walker RTK краще за аналоги?

При розробці Walker RTK ми орієнтувалися насамперед на створення універсального девайсу, який би був максимально “гнучким” у його використанні та підходив як професійним користувачам, так і аудиторії із більш простими задачами. RTK приймач є окремим незалежним пристроєм, що інтегрується із будь-яким смартфоном чи планшетом через Bluetooth або BLE без жодних дротових з'єднань.

Ергономічна конструкція корпусу Walker RTK дозволяє зручно тримати його однією рукою, або використовувати стандартні тримачі для трубчастих конструкцій. Вихід з ладу планшету чи смартфону ніяким чином не впливають на роботоздатність Walker RTK, ви можете підімкнути справний та продовжити роботу.

Наявність універсального тримача смартфону або планшету який закріпляється безпосередньо на корпусі Walker RTK створює єдину конструкцію, якою легко користуватися однією рукою.

Корпус із надміцного алюмінієвого сплаву із захисним покриттям витримує захист від падінь без будь-яких наслідків  навіть на бетонну поверхню, що є суттєвою перевагою над іншими конструкціями подібних пристроїв.

В цілому можна зробити висновок, що Walker RTK одне із найбільш вдалих функціональних рішень в сегменті компактних GNSS/RTK пристроїв, які вже з’явилися у вільному продажу.

( 8 )
Рекомендовані товари

Walker RTK з професійним геодезичним мобільним додатком SurvX - це ідеальний комплект для геодезичної зйомки, а також для 3D-зйомки оглядових люків, тротуарів, бордюрів, сходинок, елементів ландшафту, а також картування траншей та підземних комунікацій електричних, газових, водопровідних і каналізаційних мереж. 

Компактний і простий у використанні ідеальний інструмент для 3D-зйомки оглядових люків, тротуарів, бордюрів, сходинок, елементів ландшафту, а також картування траншей та підземних комунікацій електричних, газових, водопровідних і каналізаційних мереж.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*