Співробітництво з навчальними закладами

Підготовка майбутнього спеціаліста складається із оволодіння ним теоретичних навичок та успішного використання їх на практиці. Цінність випускника у великій ступені залежить від доступу, під час практичних занятть, до сучасного обладнання та програмного забезпечення, яке використовують в своїй роботі компанії-роботодавці.
Із цією метою компанія Геометр розробила для ВНЗ та професійних навчальних закладів, які готують агрономів, механізаторів, обліковців, кадастрових інженерів та геодезистів, програму співробітництва.

Що ми можемо запропонувати?

  • Інформаційна підтримка навчального процесу у вивчені та ознайомленні із інноваційними технологіями в землеробстві та супутниковому позиціонуванні.
  • Надання доступу до власної онлайн платформи Агропрофіль та інших наших програмних продуктів із метою набуття досвіду їх використання в учбових проектах, наукових роботах та на практиці.
  • Надання GNSS/RTK обладнання для агронавігації та виконання вимірів на спеціальних умовах або сприяння у розробці навчальних демонстраційних стендів на базі наших приладів.

Які умови співробітництва?

Ми базуємося на принципі взаємної вигоди для сторін із метою набуття найкращого результату для партнера. При роботі використовуємо "гнучкий" підхід до формування конкретних умов співробітництва в залежності від запитів навчального закладу. Базові засади співробітництва полягають у наданні учбовим закладам доступу до нашої онлайн платформи Агропрофіль та іншого програмного забезпечення і придбання обладнання на більш вигідних фінансових умовах.
Досягнуті попередньо умови співробітництва на фінальному етапі закріплюються договором чи відповідним меморандумом.

Як подати заявку на співробітництво?

Заявку можна подати заповнивши спеціальну форму, або надіслати її на ел. пошту office@geometer.com.ua.
У випадку виникнення додаткових питань можна зв'язатися із нами будь-яким зручним способом вказаним в розділі Контакти.