9 фактів про агронавігацію Геотрек які допоможуть якісно провести посівну

Категорії
Зміст
  1. Висока точність водіння
  2. Надійність в роботі
  3. Стабільність сигналу
  4. Власне фірмове ПЗ
  5. Універсальність
  6. Масштабованість
  7. Довіра до бренду
  8. Гарантія та сервіс
  9. Найкраща ціна на ринку

9 фактів про агронавігацію Геотрек які допоможуть якісно провести посівну

Посівна кампанія для будь-якого фермера - фундамент, що закладає успішність майбутнього врожаю. Огріхи, яких припустилися при посіві, у вигляді пропусків або перекриттів стануть видими вже буквально через 7-10 днів. Виправити помилки звичайно можна - але за це доведеться заплатити додаткову ціну і вона буде значною. Тому краще рішення - не допускати їх зовсім.

Агронавігатори Геотрек - саме той інструмент, що виключає ці помилки на етапі посіву і далі, впритул до збирання врожаю, допомагає механізаторам вести обробку за методами точного землеробства.

Приведемо основні факти, чому слід зупинитися саме на агронавігації Геотрек.

Висока точність водіння

Висока точність водіння

Надійність в роботі

Надійність в роботі

Стабільність сигналу

Стабільність сигналу

Власне фірмове ПЗ

Власне фірмове ПЗ

Універсальність

Універсальність

Масштабованість

Масштабованість

Довіра до бренду

Довіра до бренду

Гарантія та сервіс

Гарантія та сервіс

Найкраща ціна на ринку

Найкраща ціна

Обираючи обладнання для паралельного водіння Геотрек ми гарантуємо, що ви ніколи про це не пожалкуєте.

( 5 )
Рекомендовані товари

Комплект агронавігації Геотрек Lite створений на базі дисплея Samsung 8,7 дюймів, програмного забезпечення geotrack та приймача GM SMART. Приймач GM SMART має спеціальний програмний фільтр згладжування координат, який був розроблен для використання у сільському господарстві. Завдяки фільтру згладжування забезпечується висока точність паралельного водіння. Приймач має 335 каналів для роботи з усіма доступними супутниковими системами: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, SBAS. Забезпечує точність паралельного водіння, на рівні 15 см від ряду до ряду.

Комплект агронавігації ГеоТрек Експлорер PLUS - нова розробка компанії ГеоМетр з програмним забезпеченням серії EVOLUTION, що забезпечує точність паралельного водіння на рівні 15 см від ряду до ряду, та можливістю підключення до RTK і отримання точності в 1-3 см. Дисплей ГеоТрек Експлорер PLUS має покращенні технічні характеристики, та готовий до стабільної роботи для обробки великих площ. 

Комплект: програмне забезпечення geotrack з приймачем GM SMART - оптимальний комплект, який дозволить вам створити власну систему паралельного водіння з професійним рівнем точності від 15 см від ряду до ряду, до 1-3 см в режимі одночастотного RTK.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*